بلاگ, دسته‌بندی نشده

امکانات انواع شیرآلات حمام

امکانات انواع شیرآلات حمام

امکانات انواع شیرآلات حمام را در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم. همانطور که می دانید شیرآلات حمام امروزه داری انواع و تنوع بسیار بالایی می باشند که در این مدل ها انوا تنوع در امکانات نیز وجود دارد که درادامه در ارتباط با آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی شیرآلات نیز مدرن تر شده و دارای امکانات بیشتری می باشند به طوری که شیرآلات امروزی دارای امکانات متفاوت تری از شیرآلا قدیمی حمام می باشند، این امکانات را در ادانه به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می دهیم. البته ناگفته نماند که شیرآلات حمام قدیمی نیز همچنان دارای طرفداران خود می بشاد و مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از امکانات انواع شیرآلات حمام امروزی شرایطی را برای شما فراهم خواهند کرد که راحتی بسیاری را در حمام حس نمایید این شیرآلات بسته به مدل انتخابی شما می توانند در طرح هایی باشند که از سمت های مختلف دارای شیر دوش بوده و فشار بالایی را با دما مناسب در اختیار شما قرار دهند.

این مسئله به خصوص برای علاقه مندان به جدیدترین تکنولوژی ها و مدلهای شیرآلات می تواند جذاب باشد. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را با جدیدترین شیرآلات حمام آشنا سازیم.

در ادامه انواع شیرآلات حمام مدرن امروزی را معرفی خواهیم کرد و در ارتباط با هر کدامبه مختصر توضیح خواهیم داد.

 

انواع شیرآلات حمام و امکانات آن ها

  • شیر حمام دستی
  • شیرآلات حمام ترموستاتیک
  • شیر حمام با تکنولوژی  دیجیتال
  • شیرآلات حمام هوشمند

در ادامه در ارتباط با هر کدام از موارد به مختصر توضیح خواهیم داد.

 

شیر حمام دستی

تکنولوژی دستی یکی از امکانات انواع شیرآلات حمام می باشد در واقع همان شیرآلات کلاسیک و یا اهرمی رایج و شناخته شده می باشد که تنظیم درجه حرارت و فشار آب توسط دستگیره پیچی و یا اهرم شیر انجام خواهد شد.

احتمالا مدل های مختلفی از این شیرآلات را دیده اید و می دانید که استفاده از آنها بسیار ساده بوده و برای نصب آن ها نیز نیاز به مهارت خاصی نمی باشد. این شیرآلات دارای ترموستات برای تنظیم درجه حرارت نمی باشند و هر بار بایستی توسط کاربر تنظیم شوند.

مزیت شیرآلات حمام ترموستاتیک آن است که اگر شما درجه حرارت را برای شیر آشپزخانه تنظیم نمایید، شیر توالت نیز همین درجه حرارت را برای آب خروجی حفظ خواهد کرد.

شیرآلات حمام ترموستاتیک

این شیرآلات دارای ترموستات برای تنظیم درجه حرارت آب هستند و این امکانات انواع شیرآلات حمام برای نوع از شیرآلات حمام می باشد. به این ترتیب شما یک بار درجه حرارت آب را تعیین می نمایید. پس از آن هر بار که اهرم شیر را باز کنید می توانید از آب با همان درجه حرارت قبلی استفاده نمایید.

این نوع شیرآلات نیز دارای طرفداران خاص خود می باشد شیر ترموستاتیک به خصوص برای خانواده هایی که دارای فرزند خردسال هستند یک مزیت محسوب می شود. زیرا از خطر سوختگی با آب جوش جلوگیری خواهد کرد.

مزیت دیگر این نوع شیرآلات این می باشد که شما می توانید برای دوش گرفتن نیز  دما آب را در اندازه دلخواه تنظیم کنید که آب با درجه حرارت معینی از دوش خارج شده و از آن استفاده نمایید. بنابراین در این نوع شیرآلات حمام با این امکانات به هنگام خروج آب با شوک حرارتی ناشی از سرد و یا گرم بودن بیش از حد آب مواجه نخواهید شد.

مزیت دوم شیرآلات حمام ترموستاتیک آن است که اگر شما درجه حرارت را برای شیر آشپزخانه تنظیم نمایید، شیر توالت نیز همین درجه حرارت را برای آب خروجی حفظ خواهد کرد این نیز یکی از امکانات انواع شیرآلات حمام در این نوع شیرآلات می باشد.

شیر حمام با تکنولوژی دیجیتال

 

این نوع از شیرآلات نیز دارای امکانات انواع شیرآلات حمام می باشد و مزیت این شیرآلات وجود صفحه نمایشگر برای اطلاع از درجه حرارت دقیق جریان آب خروجی می باشد. همانند شیر حمام ترموستاتیک، امکان تنظیم درجه حرارت آب خروجی برای این مدل از شیرآلات حمام نیز موجود می باشد. اما روش تنظیم دما نیز در این نوع شیرآلا دقیقتر بوده و دما بر روی یک عدد خاص تنظیم می شود.

قابلیت دیگری که این نوع شیرآلات دارند این است که شما می توانید با استفاده از ریموت درجه حرارت شیر حمام را از راه دور و مثلا اتاق خواب تنظیم نمایید.

شیرآلات حمام هوشمند

شیرآلات حمام هوشمند نیز دارای امکانات انواع شیرآلات حمام می باشند و علاوه بر آن در شیرآلات هوشمند علاوه بر تنظیم دما، می توانید از امکانات دیگری مانند انتخاب الگوی پاشش آب بهره مند شوید. برای مثال اینکه جریان آب به شکل نرم و روان از دوش خارج شود و یا همانند باران، در این صورت می توانید فشار و جریان آب دلخواه خود را تنظیم نمایید.

همچنین می توانید یک پروفایل شخصی با تنظیمات خاص جریان و دمای آب برای خود تعریف نمایید. در این شیرالات نیز همانند انواع دیجیتال امکان کنترل از راه دور با استفاده از گوشی های هوشمند موبایل نیز امکان پذیر می باشد.

قیمت جدیدترین شیرآلات حمام

همانطور کهدر بالا مشاهده نموده اید شیرآلات حمام دارای تنو بسیار بالایی می باشند که علاوه بر اینکه از نظر ظاهر متفاوتن از نظر امکانات نیز دارای تفاوت هایی می باشند.

امکانات انواع شیرآلات حمام در هر مدل و نوع از شیرآلات حمام متفاوت است و در مقابل آن قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود، هر شیرآلات با توجه به برند جنس ، نوع ، امکانات و غیره می تواند از نظر قیمتی با دیگر مدل ها تفاوت داشت باشد.

توجه داشته باشید که قیمت جدیدترین شیرآلات حمام نسبت به انواع معمولی قاعدتاً رقم بالاتری می باشد. تکنولوژی مورد استفاده و پیچیدگی طراحی از عوامل اصلی این اختلاف قیمت است.

علاوه بر آن این شیرالات اغلب توسط برندهای مطرح دنیا تولید شده اند. شرکت های بزرگ شیرآلات خود را با گارانتی معتبر عرضه می کنند. بنابراین اعتبار شرکت سازنده و گارانتی نیز به ارزش جدیدترین شیرآلات حمام اضافه می‌ کند.

شما می توانید با کیفیت ترین شیرآلات حمام را با امکانات انواع شیرآلات حمام از مدن خانه نیز تهیه نمایید. مدرن خانه دارای انواع شیرآلات ساختمان می باشد که از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای استاندارد می باشند و شما می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *