بلاگ

بهترین کاشی 2021

بهترین کاشی 2021

کاشی های کف ویکتوریایی، هندسی یک گرایش داخلی بی انتها است و اکنون این گزینه ها با رنگ های معاصر و رنگ آمیزی رنگ زرد زالزالک جذاب تر هستند. برای سال 2021 بهترین خرید کاشی را از ما داشته باشید.

زالزالک زرد به عنوان بخشی از مجموعه نمادین کاشی های کف ویکتوریایی ، به اشکال مختلفی ارائه می شود و می تواند با تعدادی از رنگهای همبسته برای ایجاد پویایی جدید با جذابیت جدید ایجاد کند.

رنگ آرام Hawthorn Yellow باعث ایجاد لذت می شود و با طیف وسیعی از سایه ها ، از سفید ، خاکستری و قهوه ای گرفته تا سایه های پاستلی مانند صورتی و سبز به خوبی کار می کند. ما سه تنظیم زیبا ایجاد کرده ایم که انواع مختلف الگوها را در گزینه های مختلف رنگ با زرد زالزالک به نمایش می گذارد.

مطالعه بیشتر: پوشش های شیرآلات: پوشش های مختلف برای برنامه های مختلف

در اینجا با الگوی “برایتون” شما را آشنا می کنیم تا برجسته زرد زالزالک و سفید ملایم است. این رنگ ها مکمل یکدیگر هستند تا یک میل رنگی غنی و در عین حال معاصر بسازند.

این کف پررنگ مناسب برای کسانی است که می خواهند یک پیچ و تاب مدرن را به یک طراحی کلاسیک اضافه کنند و فضای داخلی با سبک بی انتها و فضای Scandi را ایجاد کنند.
‘Braemar’ یکی از الگوهای سنتی ما است ، اما با انتخاب لحن های مناسب می توانید به همان اندازه که می خواهید تأثیر کمتری ایجاد کنید.

در اینجا ما زالزالک زرد را با سفید ملایم در کنار هم آورده ایم تا رنگهای ظریف زرد برجسته نشان داده شوند و ظاهری سرگرم کننده و جذاب ایجاد کند.
در حالی که از این نوع کاشی ها به طور عمده در کف استفاده می شوند، اکنون شاهد هستیم که صاحبان خانه نیز از آنها روی دیوارهای خود استفاده می کنند.

ما در مدرن خانه این رنگ ها را با استفاده از کوچکترین شکل مثلث خود هماهنگ کرده ایم و این الگوی هندسی پیچیده را ایجاد کرده ایم تا کسانی که کمی جسورتر و به روز تر می خواهند باشند کاشی سال 2021 را در اختیارشان قرار دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین کاشی 2021 کف ویکتوریا با ما تماس بگیرید تا کاتالوگ محصول را برای شما ارسال کنیم تا نگاهی به بروشور کامل بیندازید. همچنین می توانید برای تهیه نمونه ، مشاوره و ایده به نزدیکترین خرده فروش خود مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *